Ogłoszenie – Izba Adwokacka w Warszawie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Dyrektora Biura ORA w Warszawie

Izba Adwokacka w Warszawie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Dyrektora Biura Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Wymagania: wyższe wykształcenie, bardzo dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego, doświadczenie w kierowaniu wieloosobowym zespołem ludzkim, dyspozycyjność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i narzędzi internetowych.

Zakres obowiązków Dyrektora Biura Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie obejmuje w szczególności:

1) reformę funkcjonowania Biura Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie zarówno w sferze organizacyjnej, jak i w zakresie obiegu dokumentów
2) zarządzaniem zespołem pracowników Biura Okręgowej Rady Adwokackiej
3) organizowanie bieżącej działalności Biura Okręgowej Rady Adwokackiej
4) koordynowanie i kontrolę wewnętrzną zadań prowadzonych przez poszczególne Działy i Referaty Biura Okręgowej Rady Adwokackiej oraz ocenę staranności i efektywności ich działania
5) bieżącą współpracę z Prezydium i członkami Okręgowej Rady Adwokackiej
6) monitorowanie wykonania uchwał i postanowień Okręgowej Rady Adwokackiej
7) organizację egzaminów na aplikację adwokacką oraz egzaminów adwokackich /współpraca z Ministerstwem Sprawiedliwości i Przewodniczącymi Komisji/
8) organizację Zgromadzeń Izby Adwokackiej w Warszawie
9) przygotowywania projektów uchwał, korespondencji, regulaminów i innych dokumentów.

Oczekiwania: długofalowa współpraca, co najmniej na 5 lat.

Oferujemy pracę z doświadczonym, zintegrowanym zespołem, atrakcyjne wynagrodzenie.

Termin do składania ofert ustala się do dnia 24 marca 2017 do godz. 16.00, decyduje data wpływu oferty do Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, al. Ujazdowskie 49. Biuro podawcze otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 14 kwietnia 2017 roku; wyboru dokona Prezydium Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, po przedstawieniu podsumowania ofert przez Komisję Konkursową w składzie:

1) Dziekan – adw. Mikołaj Pietrzak
2) Sekretarz – adw. Anna Czepkowska-Rutkowska