Wybory w Samorządzie Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej – nowy Przewodniczący

2 marca br. odbyły się wybory w Samorządzie Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie. Przewodniczącym Samorządu Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie został apl. adw. Piotr Babiarz – starosta III roku, a Zastępcami Przewodniczącego: apl. adw. Michał Magdziak – starosta II roku oraz apl.adw. Joanna Tkaczyk – wicestarosta III roku. Funkcję sekretarza sprawować będzie apl. adw. Maria Kozłowska – starosta I roku.

Serdecznie gratulujemy także wszystkich Koleżankom i Kolegom, którzy w tym roku reprezentować będą aplikantów naszej Izby:

I rok

apl. adw. Maria Kozłowska, Starosta I roku
apl. adw. Piort Wojciechowski, Wicestarosta I roku

II rok

apl. adw. Michał Magdziak, Starosta II roku
apl. adw. Arkadiusz Szymański, Wicestarosta II roku

III rok

apl. adw. Piotr Babiarz, Starosta III roku
apl. adw. Joanna Tkaczyk, Wicestarosta III roku

Od kilku lat Samorząd Aplikantów pełni istotną rolę w Izbie warszawskiej aktywizując środowisko oraz wspierając aplikantów na wielu płaszczyznach związanych ze szkoleniem, a także integracją środowiskową, blisko współpracując w tym zakresie z Okręgową Radą Adwokacką w Warszawie.

Należy podkreślić, że z inicjatywy Samorządu Aplikantów zorganizowanych zostało wiele ważnych przedsięwzięć m.in. Ogólnopolska Konferencja Naukowa w Sejmie RP „Adwokatura wobec zmian w prawie cywilnym i karnym” wspólnie z ogólnopolskim czasopismem Aplikantów Młoda Palestra lub projekt „Adwokat przydaje się w życiu”.

Zapraszamy do polubienia ofijcalnej strony Samorządu.