Rola adwokata w postępowaniu upadłościowym (właściwe postępowanie upadłościowe)

Sekcja Prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie zaprasza na szkolenie „Rola adwokata w postępowaniu upadłościowym (właściwe postępowanie upadłościowe)”, które poprowadzi SSR Daria Popłonyk, Sędzia X Wydziału gospodarczego ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych SR dla m. st. Warszawy w Warszawie.

Tematyka szkolenia obejmie: zgłoszenie wierzytelności; środki zaskarżenia w postępowaniu upadłościowym; zaspokojenie wierzytelności wierzycieli; likwidację. masy upadłości.

Z uwagi na chęć zachowania praktycznego wymiaru szkolenia uprzejmie prosimy o przekazywanie pytań lub próśb omówienia konkretnych zagadnień związanych z tematem spotkania drogą mailową na adres: pawel.lewandowski@syndyklewandowski.pl do 7 lutego w celu przedstawienia ich prowadzącemu.

Spotkanie rozpoczyna serię szkoleń organizowanych przez Sekcję w 2018 roku. Prelegentami będą uznani praktycy prawa – sędziowie warszawskich sądów gospodarczych, którzy czynnie uczestniczyli w pracach nad ostatnią nowelizacją prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Zagadnienia tematyczne cyklu zostały ujęte w całościowy blok, pozwalający na zaznajomienie się ze strukturą postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych, ale umożliwiają także poznanie węzłowych zagadnień tematycznych w trakcie jednego szkolenia. Wszystkie spotkania będą odbywały się w budynku przy al. Ujazdowskich 49, w sali im. Henryka Krajewskiego o godzinie 18.00.

Za udział w każdym szkoleniu zostaną przyznane 3 punkty doskonalenia zawodowego.

Serdecznie zapraszamy!
Sekcja Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego