Zwyczajne Zgromadzenie Izby Adwokackiej w Warszawie – 21 kwietnia br. – save the date

Przypominamy, iż Zwyczajne Zgromadzenie Izby Adwokackiej w Warszawie odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku.

Zgromadzenie odbędzie się zwyczajem poprzednich lata w Hali EXPO XXI, mieszczącej się w Warszawie (01-222) przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 (Hala Nr H 3).

Uwaga!

Wszystkie osoby, które ze względu na niepełnosprawność lub inne ponadstandardowe i uzasadnione potrzeby (np. konieczność karmienia dziecka piersią podczas Zgromadzenia Izby) oczekują dodatkowych ułatwień w celu uczestnictwa w Zgromadzeniu Izby, prosimy o kierowanie tych oczekiwań na adres Biura ORA w Warszawie ora.warszawa@adwokatura.pl . Zakomunikowane potrzeby postaramy się uwzględnić w miarę naszych możliwości.

Więcej szczegółów wkrótce!