Pogrzeb śp. adw. Jana Woźniaka

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie zawiadamia z głębokim żalem, że w dniu 19 marca 2018 r. zmarł śp. Adwokat Jan Woźniak.

Po ukończeniu aplikacji sędziowskiej związał całe swoje życie zawodowe z warszawską Palestrą jako aplikant adwokacki w latach 1976-1979, a następnie jako adwokat praktykujący w Zespole Adwokackim nr 28 w Warszawie, którego był członkiem od 1979 r. do 2018 r. kładąc wielkie zasługi w jego rozwój i działanie na rzecz osób potrzebujących pomocy.

Niezwykle koleżeński, spieszący z pomocą w każdej formie koleżankom i kolegom, a szczególnie młodym adwokatom wstępującym do zawodu.

Był powszechnie lubiany i ceniony w środowisku sędziowskim i prokuratorskim. Pełen optymizmu i radości z życia, do końca nie poddający się przeciwnościom losu. Dusza towarzystwa.

Uroczysty pogrzeb śp. adw. Jana Woźniaka odbędzie się 12 kwietnia br. o godzinie 13:00 w Kościele pw św. Faustyny Kowalskiej przy ul. Żuromińskiej 2. Potem nastąpi odprowadzenie Zmarłego na pobliski cmentarz bródzieński, rząd szósty, grobowiec 13.

Pozostanie w naszej pamięci.