#VideoRaportIzby Adwokackiej w Warszawie – marzec 2018 roku!

#RaportIzby Adwokackiej w Warszawie – marzec 2018 roku! Zobacz, jak wiele dzieje! Bądź na bieżąco! Zachęcamy do obejrzenia nowej formuły videoraportu!

W raporcie: Dziekan ORA w Warszawie adw, Mikolaj Pietrzak, wicedziekan adw.Katarzyna Gajowniczek-Pruszyńska oraz adw. Marta Seredyńska– Zastępca Przewodniczącej Koła Kobiet, adw. Monika Wiśniewska – Sekretarz Sekcji Prawa Rodzinnego, adw. Dominika Tomaszewska – Zastępca Przewodniczącej Sekcji Prawa Rodzinnego, dr adw. Beata Paxford – Przewodnicząca Sekcji Prawa Bankowego i Finansowego, adw. Hubert Kosiński – Wiceprzewodnicząca Sekcji Prawa Bankowego i Finansowego, dr adw. Kamil Szmid – koordynator Sekcji Praktyków Prawa, adw. Wojciech Wiktor Baginski – Przewodniczący Komisji ds. Współpracy z Zagranicą, Przewodniczący Komisji Wzerunku i Komunikacji adw. Michał Fertak.

Raport Izby Adwokackiej w Warszawie za marzec

#raportizby Adwokackiej w Warszawie – marzec 2018 roku! Dzieje się. Bądź na bieżąco! Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami w naszej Izbie.W raporcie:Dziekan ORA w Warszawie adw, Mikolaj Pietrzak, wicedziekan adw. Katarzyna Gajowniczek-Pruszyńska oraz adw. Marta Seredyńska- Zastępca Przewodniczącej Koła Kobiet, adw. Monika Wiśniewska – Sekretarz Sekcji Prawa Rodzinnego, adw. Dominika Tomaszewska – Zastępca Przewodniczącej Sekcji Prawa Rodzinnego, dr adw. Beata Paxford – Przewodnicząca Sekcji Prawa Bankowego i Finansowego, adw. Hubert Kosiński – Wiceprzewodnicząca Sekcji Prawa Bankowego i Finansowego, dr adw. Kamil Szmid – koordynator Sekcji Praktyków Prawa, adw. Wojciech Wiktor Baginski – Przewodniczący Komisji ds. Współpracy z Zagranicą, Przewodniczący Komisji Wzerunku i Komunikacji adw. Michał Fertak.

Opublikowany przez Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie 3 kwietnia 2018