CHOINKA DLA DZIECI – 4 lutego br.

Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu informuje, że karnawałowa zabawa dla dzieci adwokatów i aplikantów naszej Izby odbędzie się w niedzielę, dn. 4 lutego 2018 r w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie pod hasłem „Bal w Krainie Baśni”.

Impreza tradycyjnie będzie miała charakter składkowy. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów zostaną opublikowane w następnym Informatorze a składki w wysokości 50 zł będzie można wpłacać od 10 stycznia br. w biurze Rady.

Komitet Organizacyjny poszukuje chętnych aplikantów, którzy mogliby pomóc w przygotowaniu wydarzenia oraz prezentów dla dzieci w dn. 2 lutego br. oraz w zabawach i opiece nad dziećmi w dniu Balu. Zgłoszenia proszemy kierować do apl. adw. Aliny Malanchyn, email: hannamalanchyn@gmail.com

Komitet Organizacyjny

Adw. Monika Rajska