Konferencja „Tortury w Polsce – mit czy rzeczywistość?” – możliwość sponsoringu przez kancelarie

W związku z uchwaleniem przez ORA w Warszawie regulaminu sponsoringu informujemy, iż istnieje obecnie możliwość sponsorowania wydarzeń i konferencji organizowanych lub współorganizowanych przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie. Najbliższą do tego okazją będzie współorganizowana przez Sekcję Praw Człowieka przy ORA w Warszawie w Światowym Dniu Pomocy Ofiarom Tortur, tj. w dniu 26 czerwca br., konferencja pt. „Tortury w Polsce – mit czy rzeczywistość?”

1.
Wartość sponsoringu 1 000 zł brutto obejmuje:

– ekspozycja logo i nazwy sponsora na plakatach promujących konferencję
– ekspozycja rollup-u sponsora w pomieszczeniach, w których odbywać się będzie konferencja – według wyboru organizatora
– wymienienie nazwy sponsora w przemówieniu organizatora otwierającym i zamykającym konferencję

2.
Wartość sponsoringu wskazana w punkcie 1 może być udzielona jednorazowo przez dany podmiot w związku z tym wydarzeniem. Nie jest dopuszczane uiszczanie kwot niższych ani wyższych.
3.
Dopuszcza się maksymalną liczbę 5 (pięciu) sponsorów, których Oferty zostaną wybrane przez Prezydium Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.
4.
W przypadku Ofert nie zawierających braków decyduje kolejność zgłoszeń.

5.
Wszystkie kancelarie zainteresowane sponsorowaniem konferencji proszone są o składanie ofert na adres: ora.warszawa@adwokatura.pl do dnia 30 maja br.

6.
Prezydium Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie informuje, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do kancelarii adwokackich i adwokacko – radcowskich.

7.
Zgodnie z pkt 5.4 Regulaminu finansowania przez podmioty zewnętrzne wydarzeń organizowanych przez Izbę adwokacką w Warszawie, jej organy lub jednostki organizacyjne Prezydium Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie może pozostawić Ofertę bez rozpoznania bez podania przyczyny.