Początek współpracy ORA w Warszawie ze Słowacką Izbą Adwokacką

25.05.2018 r. odbyło się spotkanie Dziekana ORA adw. Mikołaja Pietrzaka z przedstawicielami Slovenska Advokatska Komora (Słowackiej Izby Adwokackiej): Panem Janem Kutanem, r.pr. Pauliną Szmolke oraz Tomasem Rybarem.

W spotkaniu wzięli także udział adw. Wojciech Bagiński, Przewodniczący Komisji ds. Współpracy z Zagranicą przy ORA w Warszawie oraz adw. Michał Fertak – rzecznik prasowy ORA w Warszawie.

Podczas spotkania rozmawiano o nawiązaniu współpracy bilateralnej pomiędzy Słowacką Izbą Adwokacką oraz Izbą Adwokacką w Warszawie, w ramach której możliwa byłaby wymiana doświadczeń, networking, wspólne konferencje merytoryczne. Spotkanie było wstępem do intensywniejszej współpracy pomiędzy samorządami w przyszłości.