VII Gonitwa o Puchar Adwokatury Polskiej

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie adw. Mikołaj Pietrzak wraz z Przewodniczącym Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, Dziekanem Izby Adwokackiej w Lublinie, adw. Stanisławem Estreichem, serdecznie zapraszają na Dzień Adwokacki na Torze Służewiec w dniu 24 czerwca 2018 roku (niedziela).

Jest to kolejne wydarzenie organizowane przez Komisję Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu, mające na celu integrację warszawskiej palestry. Od godz. 14:00 na I piętrze oraz tarasie odnowionej Trybuny Honorowej zorganizowany będzie poczęstunek dla wszystkich gości. Atrakcją dnia będzie VII Gonitwa o Puchar Adwokatury Polskiej, która rozpocznie się ok. godz. 16:00. Po gonitwie zaplanowana jest uroczysta dekoracja na padoku z udziałem przedstawicieli Adwokatury. Zwycięski koń zostanie udekorowany szarfą z logo Adwokatury. Gonitwa poprzedzona będzie krótką zapowiedzią o roli samorządu adwokackiego, skierowaną do kilku tysięcznej publiczności.

Po raz trzeci zostanie zorganizowany konkurs na najlepsze nakrycie głowy pod patronatem Wicedziekan ORA, adw. Katarzyny Gajowniczek-Pruszyńskiej oraz adw. Stanisława Estreicha. W tym roku nagrodzimy zarówno Panie jak i Panów.

Do wejścia na Tor Służewiec oraz na 1 piętro Trybuny Honorowej uprawniać będzie zaproszenie, które adwokaci mogą odbierać w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie (Al. Ujazdowskie 49, pok. nr 14) za okazaniem legitymacji adwokackiej, od dnia 12 czerwca 2018 r. Liczba zaproszeń jest ograniczona.

Obowiązują stroje oficjalne. Mile widziane kapelusze, fascynatory i inne nakrycia głowy.

Więcej informacji o gonitwach na Torze Służewiec: www.torslużewiec.pl

Przypominamy również, iż – zgodnie z nowym regulaminem sponsoringu przyjętym przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie –  istnieje obecnie możliwość sponsorowania przez kancelarie prawne tego wydarzenia. Wartość sponsoringu to 1000 zł brutto. Oferty przyjmowane są do dnia 12 czerwca 2018 r. Więcej informacji dostępnych jest na stronie:

VII Gonitwa o Puchar Adwokatury Polskiej – możliwość sponsorowania przez kancelarie

Komitet Organizacyjny:

Adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji

Adw. Przemysław Krzemieniecki, Członek Komisji

Adw. Michał Pomorski, Zastępca Przewodniczącego

Egz. apl.adw. Magdalena Niegierewicz, Członek Komisji

Egz. apl. adw. Marta Wyszyńska

Na poniższym zdjęciu dojazd do miejsca Gonitwy