Spotkanie Sekcji Prawa Mody przy ORA w Warszawie

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Sekcji Prawa Mody przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie – tym razem w nowym miejscu Mindspace – Koszykowa 61 w Warszawie już 28 czerwca br.

Na spotkaniu odbędzie się panel dyskusyjny, podczas którego specjalnie dla Was osoby z branży kreatywnej opowiedzą o tym jak branża ta postrzega branżę prawną i jak wyobrażają sobie z nami współpracę. Lista panelistów już wkrótce!

W związku ogromnym zainteresowaniem i ograniczoną liczbą miejsc w ciągu kilku najbliższych dni pojawi się formularz rejestracyjny, gdzie będzie można zapisać się na wydarzenie.

Pytania dotyczące spotkania prosimy kierować na adres: k.wierzbicka@skmlegal.pl.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, adwokatów, radców prawnych, jak i sympatyków Sekcji!

Wydarzenie dostępne jest także na Facebooku.