Nowe władze Sekcji Prawa i Postępowania Karnego przy ORA w Warszawie

Sekcja Prawa i Postępowania Karnego informuje, że w dniu 12 czerwca 2018 r., w związku z upływającą kadencją dotychczasowych przedstawicieli władz Sekcji, zostały przeprowadzone wybory, w wyniku których na funkcję przewodniczącego Sekcji została wybrana adw. Katarzyna Dąbrowska, na zastępców wybrano adw. Małgorzatę Jadowską i adw. Piotra Zemłę, zaś funkcję sekretarza powierzono adw. Arkadiuszowi Szymańskiemu.

Koleżankom i kolegom, przede wszystkim adw. Urszuli Podhalańskiej, adw. Katarzynie Gajowniczek-Pruszyńskiej, adw. Marcinowi Kondrackiemu i adw. Mikołajowi Kozakowi serdecznie dziękujemy za dotychczasowe szczególne zaangażowanie w działalność Sekcji.

Jednocześnie, serdecznie zapraszamy wszystkich adwokatów i aplikantów zainteresowanych prawem karnym do współpracy z Sekcją, śledzenia i udziału w wydarzeniach organizowanych przez Sekcję.