Dyskusja na temat tajemnicy adwokackiej w poszczególnych państwach pt.: „Attorney – Client privilege. Regulations and threats in different countries”

Informujemy, ze  6 października 2018 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie odbędzie się spotkanie organizacji „Law link”, której przedstawiciele zapraszają członków Izby Adwokackiej w Warszawie na dyskusję dot. podejścia do tajemnicy adwokackiej w poszczególnych państwach pt.: „Attorney – Client privilege. Regulations and threats in different countries.”

Wprowadzenie zostanie dokonane przez adw. Aleksandra Krysztofowicza, członka Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, a następnie głos zabiorą:

Prezydent Law Link RA Ansgar Rothar z Niemiec oraz Petra van Dijk z Wielkiej Brytanii.

Informujemy, że spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.