Choinka dla Dzieci 2018 ostatnie dni zapisów po feriach

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

W związku z feriami zimowymi, Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie informuje, że zapisy na tegoroczną Choinkę dla Dzieci oraz składka w wysokości 50 zł będą przyjmowane do wtorku do godz. 13:00. Organizatorzy zwracają się z prośbą o terminowe wpłaty, żeby zapewnić zakup prezentów dla odpowiedniej liczby dzieci.

Zapisy oraz wpłaty są przyjmowane wyłącznie w gotówce, w siedzibie Rady, u pani Grażyny Zakrzewskiej, w pokoju nr 14 oraz w szatniach z togami w Sądzie Okręgowym w Warszawie (wejście od ul. Ogrodowej). We wszystkich grupach są jeszcze miejsca.

Zabawa karnawałową dla dzieci w tym roku odbywa się pod hasłem: „Bal w Krainie Baśni” w dniu 4 lutego 2017 roku (niedziela) w Klubie Adwokata, Al. Ujazdowskie 49.

Program Balu:

Godz. 10:30 – najmłodsze dzieci w wieku od 0 do lat 3 (70 miejsc)
Godz. 13.00 – dzieci w wieku od lat 4 do lat 6 (90 miejsc)
Godz. 15.30 – dzieci w wieku powyżej 6 lat (90 miejsc)

Winnetou i Pocahontas zabiorą dzieci w podróż w ten baśniowy świat. W każdej grupie wiekowej będzie zabawa karnawałowa z animatorem oraz zajęcia taneczne. Dla wszystkich zaplanowane są liczne konkursy i zabawy tematyczne dostosowane do wieku dzieci uczestniczących w wydarzeniu, a także wizyta Św. Mikołaja i wręczanie prezentów. Nie zabraknie też uwielbianego przez dzieci malowania buziek!

Najmłodszą grupę odwiedzi kreatywny Miś, główny bohater przedstawienia w wykonaniu teatrzyku Tangram.Dzieci w wieku przedszkolnym do swojej garderoby zaprosi Błażej. Garderoba to tajemnicze miejsce w którym można znaleźć rzeczy niezwykłe. W rolę Błażeja wcieli się aktor Radek Garncarek. Najstarsze dzieci zostaną zabrane w świat magii przez profesjonalnego magika.

Tematyczne karnawałowe przebrania dla dzieci mile widziane.

Wszystkie dzieci zapraszamy na kanapeczki i słodki poczęstunek. Dla rodziców też zapewniamy kawę, herbatę i małe przekąski.

Liczba miejsc jest ograniczona i decydować będzie kolejność wpłat.

Prosimy, żeby dzieci były pod opieką tylko jednego opiekuna.

Z koleżeńskim pozdrowieniami,

Komitet Organizacyjny: