VIII Karnawałowy Bal Aplikantów Adwokackich – zwiększona pula miejsc z dofinansowaniem

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie oraz Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie informują, iż pula miejsc z dofinansowaniem na Bal została zwiększona o 100 miejsc. Aktualnie zostało jeszcze tylko 70 wolnych biletów z dodatkowej puli. Cieszy nas wyjątkowa popularność Balu w tym roku. Przypomnijmy, iż Bal odbędzie się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie w sobotę, dn. 3 lutego 2018 r., o godz. 20.00.

Wejście na Zamek Królewski odbywać się przez bramę zegarową od strony Pl. Zamkowego i otwarte będzie już o godz. 19:00. Pod bramę zegarową będzie można podjechać taksówką firmy ECOCAR które otrzymają specjalne przepustki na Pl. Zamkowy. Przy składaniu zamówienia pod numerem telefonu 123456789 po podaniu hasła „Bal Aplikanta” przejazd będzie realizowany z 10% rabatem.

Część oficjalna Balu zaplanowana jest o godz. 20:30, bezpośrednio po której będzie miał miejsce finał Turnieju Wiedzy Aplikanta pod patronatem merytorycznym wydawnictwa CH Beck.

Zaproszenie do składu jury konkursowego w finale przyjęli:
adw. Katarzyna Gajowniczek-Pruszyńska, Wicedziekan ORA – Przewodnicząca jury
adw. Andrzej Orliński, Wicedziekan ORA
adw. Dorota Kulińska, Kierownik Szkolenia Aplikantów Adwokackich
adw. Ada Czapla, opiekun 1 roku aplikacji.

Do czasu oficjalnego rozpoczęcia Balu czas umili wszystkim uczestnikom kwartet jazzowy. W drugiej części Balu przewidziany jest Koncert Talentów i muzyka z DJ do godz. 4:00 rano.

Zachęcamy do śledzenia aktualności związanych z Balem w wydarzeniu na Facebooku:

Do zobaczenia już za tydzień!

Komitet Organizacyjny:
adw. Jakub Jacyna, członek Prezydium Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie
adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu
adw. Michał Pomorski
adw. Dominika Tomaszewska
apl. adw. Piotr Babiarz, Przewodniczący Samorządu Aplikantów Adwokackich, Starosta III roku
apl. adw. Joanna Tkaczyk, Wicestarosta III roku,
apl. adw. Michał Magdziak, Starosta II roku