III miejsce ORA w Warszawie w VIII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku

Gratulacje dla Piłkarskiej Reprezentacji Izby Adwokackiej w Warszawie,  która w ostatni październikowy weekend zajęła III miejsce w VIII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku. Turniej rozgrywany był w Elblągu, a udział w nim brali przedstawiciele wszystkich zawodów prawniczych.

Trzecie miejsce na podium wyjątkowo cieszy, ponieważ rywalizacja była bardzo wyrównana i przeprowadzona w formie ligowych rozgrywek.  Różnice punktowe między drużynami były minimalne.  Łatwo nie było tam bardziej radość większa!

W składzie naszej reprezentacji zagrali adw. Albert Stankiewicz – kapitan, adw. Michał Streker – bramkarz oraz adw. Michał Strecker, adw. Rafał Jędrusiak, adw. Albert Stankiewicz, adw.Tomasz Sójka, adw. Wojciech Kępka-Mariański, adw. Kamil Jurczewski, adw. Patryk Janiak, adw. Marek Seroczyński.

.