Ponad 100 biegaczy w Drużynie Adwokackiej na 30.Biegu Niepodległości!

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu serdecznie zaprasza biegaczy i kibiców do Strefy Mecenasa podczas 30. Biegu Niepodległości w dniu 11 listopada 2018 roku.

Podobnie jak w latach ubiegłych na trasie Biegu w godz. 10:00 – 13:00 organizujemy wraz z samorządem Radców Prawnych wspólne stanowisko – Strefę Mecenasa, która będzie znajdować się przy ul. Jana Pawła II 69 (pomiędzy ul. Stawki a ul Dziką). W Strefie będą serwowane ciepłe napoje i mały poczęstunek, zapraszamy też do wspólnych zdjęć. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników wraz z rodzinami oraz kolegów do wspólnego świętowania i kibicowania.

Tradycyjnie, każdy adwokat i aplikant adwokacki, który biegnie w Drużynie otrzyma pamiątkowy dyplom, a najlepsze trzy czasy w naszej drużynie wśród kobiet i mężczyzn zostaną nagrodzone pucharami oraz komentarzami ufundowanymi przez Wydawnictwo C.H. BECK.

Dzięki uprzejmości Aktywnej Warszawy osoby z listy rezerwowej zostały dopisane do Drużyny Adwokackiej i łącznie w Drużynie stratują 102 osoby. Silna reprezentacja Naszej Izby będzie w każdej strefie startowej.

Przypominamy również o uiszczaniu opłat za bieg. Zgodnie z Regulaminem biegu od 3 listopada 2018r. opłat należy dokonywać podczas odbioru pakietu startowego w Biurze Zawodów. Opłata dla osób zgłoszonych w ramach listy podstawowej wynosi 50 zł, a dla osób zapisanych z listy rezerwowej 60 zł (zgodnie z Regulaminem biegu opłaty dokonywane od dnia 4 listopada br. do 11 listopada br.).

Odbiór pakietów dla zawodników z Warszawy od dnia 15 października br. do dnia 09 listopada br. w godzinach pracy biura zawodów. Odbiór pakietów dla zawodników spoza Warszawy od dnia 15 października br. do dnia 11 listopada br. w godzinach pracy biura zawodów. Biuro zawodów i punkt wydawania pakietów startowych od 15 października do 9 listopada 2018 roku będzie mieścić się w Sali im. Stefana Kisielewskiego w Pałacu Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, wejście od strony ul. Marszałkowskiej.

W dniu 10 i 11 listopada 2018 roku biuro zawodów i punkt wydawania pakietów startowych czynny będzie w Zespole Szkół Poligraficznych im. Józefa Piłsudskiego ul. Stawki 14 / wejście od Al. Jana Pawła II.

Wszelkie informacje na temat trasy oraz stref startowych znajdują się pod poniższym linkiem:

adw. Monika Rajska – Przewodnicząca Komisji
adw. Anna Karolina Malinowska – Sekcja Biegowa