XXXVI Narciarskie Mistrzostwa Adwokatury SZCZYRK 2019

Komitet Organizacyjny przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku-Białej pod patronatem adw. Stanisława Peruckiego – Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej oraz adw. Stanisława Estreicha – Przewodniczącego Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA, ma zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów adwokatów oraz aplikantów adwokackich wraz z rodzinami do udziału w XXXVI Narciarskich Mistrzostwach Adwokatury połączonych z konferencją szkoleniową, które odbędą się w dn. 28 lutego – 3 marca 2019 r. w Szczyrku oraz na stokach Kubalonki w Wiśle.

Uczestnicy Mistrzostw zakwaterowani będą w pięknie położonym kompleksie hotelowym „Orle Gniazdo” z widokiem na Skrzyczne i dolinę Żylicy.

Koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 750 zł i obejmuje:

1.       Zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym

2.       3 śniadania w formie bufetu

3.       Obiadokolację w dniu przyjazdu oraz zabawę przy muzyce w klubokawiarni „Retrospektywa”

4.       Uroczystą kolację z zabawą przy muzyce (piątek), podczas której nastąpi dekoracja zwycięzców zawodów sportowych

5.       Uroczystą kolację oraz bal dziekański (sobota), podczas której nastąpi dekoracja zwycięzców zawodów sportowych

6.       Udział w zawodach sportowych

7.       Udział w szkoleniu zawodowym

8.       Ubezpieczenie NNW

Przy zakwaterowaniu w pokoju jednoosobowym koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 825 zł.

Organizator przewiduje możliwość udziału w samych zawodach narciarskich, bez konieczności zakwaterowania i wyżywienia, a koszt takiego uczestnictwa wynosi 250 zł.

Zachęcamy od udziału rodziny z dziećmi, dla których przewidziane są specjalne warunki: dzieci do lat 4 za darmo, a dzieci od lat 4 do lat 12 płacą połowę ceny tj. 375 zł.

Liczba miejsc w wynajętym na potrzeby Mistrzostw hotelu jest ograniczona, dlatego o zakwaterowaniu decydować będzie chronologia dat zgłoszenia i wpłaty należności.
Szczegółowe informacje są dostępne na stronie ORA Bielsko-Biała:

FORMULARZ

UWAGA! termin zgłoszenia: do dnia 20.01.2019 r.

Izba Warszawska będzie bronić zwycięskiego tytułu w klasyfikacji Izbowej.  Zaczynajcie już trenować!

Informujemy, że  Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie, na wniosek Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu, przyznała aplikantom naszej izby dofinansowanie udziału w XXXVI Narciarskich Mistrzostwach Adwokatury połączonych z konferencją szkoleniową, które odbędą się w dn. 28 lutego – 3 marca 2019 r. w Szczyrku.

Warunkiem otrzymania dofinansowania jest zgłoszenie udziału w Mistrzostwach oraz opłacenie wpisowego w wysokości 450 zł. (tj. specjalna cena dla aplikantów pomniejszona o dofinansowanie w wysokości 300 zł od osoby w terminie do dn. 20 stycznia 2019 r.).  Liczba miejsc z dofinansowaniem jest ograniczona i decydować będzie kolejność wpłat.

Więcej informacji o dofinansowaniu można uzyskać u apl. adw. Anny Nowickiej, email: Anna Nowicka ac.nowicka@gmail.com, do której należy kierować wnioski mailowe o dofinansowanie wraz z przedstawieniem dowodu wpłaty.

Formularz zgłoszeniowy oraz informacje dotyczące płatności dostępne są na stronie ORA Bielsko-Biała:

adw. Monika Rajska

Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu