Uroczyste Spotkania Wigilijne w biurze ORA w Warszawie

Przedświąteczny czas jak co roku wypełniają spotkania wigilijne w biurze Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. To szczególna okazja do składania sobie wzajemnych życzeń oraz do mniej formalnych spotkań i rozmów.

Za nami spotkanie wigilijne pracowników Biura ORA w Warszawie, w którym wzięli udział pracownicy biura na czele z p. dyrektor Dorotą Hajduk oraz przedstawiciele Prezydium ORA w Warszawie: Dziekan ORA w Warszawie adw. Mikołaj Pietrzak, wicedziekani ORA w Warszawie adw. Katarzyna Gajowniczek-Pruszyńska oraz adw. Andrzej Orliński oraz Zastępca Sekretarza ORA w Warszawie adw. Aleksander Krysztofowicz.

Ponadto 14 grudnia br. odbyło się spotkanie wigilijne Koła Seniorów, a 17 grudnia br. Koła Emerytów i Rencistów przy ORA w Warszawie. Podczas spotkania Koła Seniorów wicedziekan ORA w Warszawie adw. Andrzej Orliński wręczył jubilatom, obchodzącym w tym roku 50-lecie wpisu na listę adwokatów, okolicznościowe gratulacje oraz bukiety kwiatów. Było to dla nich szczególnie wzruszającym moment.

I na koniec, 18 grudnia br,. odbyło się spotkanie wigilijne Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, w którym brali udział członkowie naszej izby oraz zaproszeni goście – Przyjaciele Warszawskiej Adwokatury. Było serdecznie i świątecznie. Życzeniom i rozmowom wzajemnym nie było końca. Do zobaczenia za rok!

Już teraz składamy wszystkim członkom naszej Izby najserdeczniejsze życzenia radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Trwa tradycyjne i coroczne spotkanie wigilijne Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Dzielimy się opłatkiem z Przyjaciółmi Warszawskiej Adwokatury. Jest świątecznie i serdecznie.

Opublikowany przez Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie Wtorek, 18 grudnia 2018