Adw. Henryk Romańczuk Przewodniczącym Komisji Historii i Tradycji Adwokatury Warszawskiej

Na posiedzeniu ORA w Warszawie w dniu 31.01.2018 r. powołano adw. Henryka Romańczuka na Przewodniczącego Komisji Historii i Tradycji Adwokatury Warszawskiej. Adw. Henryk Romańczuk w latach 1995 – 1998 był Wicedziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Jest wybitnym cywilistą,  wiodące polskie i międzynarodowe rankingi prawnicze od lat rekomendują go w kategoriach: spory sądowe, nieruchomości i prawo budowlane. Jest osobą od lat niezwykle zaangażowaną w życie samorządu adwokackiego. Komisja Historii i Tradycji Adwokatury Warszawskiej przy ORA w Warszawie pod przewodnictwem adw. Henryka Romańczuka będzie realizować ambitne projekty związane z trwającymi obchodami 100 lecia Adwokatury Polskiej oraz zbliżającymi się obchodami 100 lecia Izby Adwokackiej w Warszawie, które będziemy obchodzić w 2019 roku. Panu Mecenasowi i całej Komisji życzymy powodzenia!