Eliminacje do Turnieju Wiedzy Aplikanta – zwycięzcy wyłonieni po dogrywce

W dn. 30 stycznia br. Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Warszawskiej zorganizował eliminacje do Turnieju Wiedzy Aplikanta, którego finał zostanie rozstrzygnięty podczas VIII Karnawałowego Balu Aplikantów Adwokackich.  W Eliminacjach wzięło udział 9 drużyn dwuosobowych które odpowiadały na pytania konkursowe przygotowane przez partnera merytorycznego – Wydawnictwo CH Beck.  Padło dużo poprawnych odpowiedzi, a zwycięzcy zostali wyłonieni w dodatkowej rozgrywce.

Konkurs poprowadził apl. adw. Michał Magdziak przy wspraciu apl. adw. Marty Trochimczyk oraz apl. adw. Klaudii Górskiej. Nad sprawnym przebiegiem konkursu czuwała adw. Ada Czapla, opiekun I roku aplikacji oraz adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Balu.

W finale wezmą udział trzy zwycięskie drużyny w składzie:

apl. adw. Natalia Siadkowska, apl. adw. Krzysztof Kaczor

apl. adw. Agnieszka Wisła , apl. adw. Anna Witkowska

apl. adw. Piotr Wenski, apl. adw. Grzegorz Pawłowski

Wszystkim uczestnikom i finalistom gratulujemy.

Finał Turnieju Wiedzy Aplikanta zaplanowany jest ok. godz. 20:30 po oficjalnym otwarciu Balu.

Zaproszenie do jury konkursowego w finale przyjęli:

adw. Katarzyna Gajowniczek-Pruszyńska, Wicedziekan ORA – Przewodnicząca jury

adw. Andrzej Orliński, Wicedziekan ORA

adw. Dorota Kulińska, Kierownik Szkolenia Aplikantów Adwokackich

adw. Ada Czapla, opiekun 1 roku aplikacji

Więcej informacji oraz regulamin turniejowy dostępne są na stronie ORA:

Partnerem merytorycznym Turnieju Wiedzy Aplikanta jest Wydawnictwo CH Beck, które ufundowało zestawy komentarzy dla wszystkich finalistów.  Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Młoda Palestra.

Samorząd Aplikantów Adwokackich

Komitet Organizacyjny Balu Aplikantów