VIII Karnawałowy Bal Aplikantów Adwokackich już w sobotę!

VIII Karnawałowy Bal Aplikantów Adwokackich odbędzie się w najbliższą sobotę, dn. 3 lutego 2018 r.  Niezwykle nas cieszy wyjątkowa frekwencja na Balu, w którym udział weźmie ponad 800 osób, w tym aplikanci którzy właśnie rozpoczynają szkolenie oraz grupa koleżanek i kolegów z innych izb.

W związku z nadchodzącym wydarzeniem chcielibyśmy przekazać kilka informacji organizacyjnych.

Wejście na Bal otwarte już będzie o godz. 19:00. Na teren Arkad Kubickiego można wejść tylko od strony Placu Zamkowego.

Prosimy o zabranie ze są legitymacji aplikanta (dowód osobisty w przypadku osób towarzyszących), które będą potrzebne przy sprawdzaniu listy gości.

Oficjalne rozpoczęcie Balu zaplanowane jest o godz. 20:30. Między godziną 19:00 a 20:30 czas umili koncert kwartetu jazzowego.

W programie Balu jest finał Turnieju Wiedzy Aplikanta oraz Koncert Talentów oraz zabawa przy muzyce z DJ Boogie do 4:00.  Oprawę zdjęciową zapewni fotograf Michał Borowski.

W tym roku firma taxi ECOCAR (tel. 12 345 67 89) realizuje dedykowane, zniżkowe przejazdy na Bal i z Balu. Przyjazdy i odjazdy będą odbywały się spod bram Zamku (czyli pod samo wejście). Taksówki tej firmy będą otrzymywać przepustki na wjazd na Plac Zamkowy.  Mamy nadzieję, że jest to istotna informacja dla Pań którym znaczniej trudniej jest pokonać ten kawałek drogi na obcasach.  Przy składaniu zamówienia pod numerem telefonu 123456789 po podaniu hasła „Bal Aplikanta” przejazd będzie realizowany z 10% rabatem. Prosimy o podanie hasła już u konsultanta, a nie w taksówce. Regularna cena w taryfie dziennej to 2,40 zł/km.  Wszystkie odjazdy spod Zamku w godzinach trwania Balu realizowane będą przy pomocy zorganizowanego na miejscu stanowiska również z 10% zniżką.

Uprzejmie przypominamy, że wydzielone będzie wyodrębnione pomieszczenie dla osób palących w ogrzewanym namiocie przy jednej z arkad. W razie konieczności na górze przy ruchomych schodach znajduje się punkt medyczny.

UWAGA! Jeśli ktoś z Państwa dokonał przelewu w dn. 1-2 lutego br. to prosimy o przesłanie potwierdzenia na email: balaplikantow2018@gmail.com ponieważ te przelewy mogą zostać dopiero zaksięgowane w poniedziałek.

Zachęcamy do śledzenia aktualności związanych z Balem w wydarzeniu na Facebooku:

Z pozdrowieniami,

Komitet Organizacyjny VIII Karnawałowego Balu Aplikantów