US Business Organizations & Securities – szkolenie dla prawników

Komisja Współpracy z Zagranicą wspólnie z Centrum Prawa Amerykańskiego Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na szkolenie na temat „US Business Organizations & Securities”, dla prawników zainteresowanych tą tematyką, a także dla tych, którzy chcieliby poznać słownictwo w j. angielskim w tej dziedzinie.

Kurs będzie praktyczny i bardzo ciekawy, bo prowadzi go Stuart Cohn, znany wielu absolwentom Centrum Prawa Amerykańskiego, jako świetny wykładowca oraz Gregory Yadley, który jest prawnikiem na Florydzie, a także prowadzi wykłady na University of Florida. Szkolenie jest intensywne, obejmuje 12 spotkań w ciągu 2 miesięcy – w marciu i w kwietniu (każde spotkanie trwa 2 godz.), ale godziny są dostosowane są do zajęć prawników (18:30-20:30 i w piątek 9-11:00).

Podobnie jak w przypadku Centrum Prawa Amerykańskiego, adwokaci i aplikanci Izby warszawskiej są uprawnieni do 10 % zniżki od podstawowej ceny szkolenia, która wynosi w przypadku opłaty wniesionej do 15 lutego 2018 r.1.500 zł, a w przypadku opłata wniesionej w terminie od 16 lutego 2018 r. do 7 marca 2018 r. wynosi 1.800 zł.