Kolejne spotkanie Sekcji Prawa i Postępowania Karnego – zaproszony gość – prof. dr hab. Piotr Girdwoyń

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie Sekcji Prawa i Postępowania Karnego, które odbędzie się w dniu 8 marca 2018 r., o godzinie 17.00 w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, w sali im. H. Krajewskiego. Temat spotkania to: „Praktyczne aspekty badań dokumentów – możliwości badawcze, zakres i błędy w opiniowaniu”.

Spotkanie poprowadzi Pan Prof. dr hab. Piotr Girdwoyń, Dyrektor Instytutu Prawa Karnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, adwokat i wybitny specjalista w dziedzinie prawa karnego i kryminalistyki, w tym w dziedzinie badania dokumentów.

Spotkanie będzie miało na celu omówienie głównych, praktycznych aspektów badania dokumentów, w tym badania pisma ręcznego, badań technicznych dokumentów oraz badania wieku dokumentów. Pan Profesor Piotr Girdwoyń wskaże uczestnikom spotkania problemy związane z opiniowaniem oraz z pracą biegłego, jak również najczęściej popełniane błędy w tej dziedzinie.

Zachęcam wszystkich Państwa do udziału w spotkaniu. Za udział w spotkaniu Komisja Doskonalenia Zawodowego przyznała 2 pkt.

Łącząc wyrazy szacunku,

Adw. Urszula Podhalańska