Konkurs na stanowisko specjalisty ds. komunikacji w Biurze Prasowym ORA w Warszawie

W dniu 09 stycznia 2018 r. Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie postanowiła ogłosić konkurs na stanowisko Specjalisty ds. komunikacji w Biurze Prasowym Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty przez komisję konkursową powołaną w następującym składzie:

1. Wicedziekan ORA w Warszawie adw. Katarzyna Gajowniczek – Pruszyńska
  2. Rzecznik prasowy ORA w Warszawie adw. Michał Fertak
  3. Dyrektor Biura ORA w Warszawie Dorota Hajduk

Poniżej szczegóły dotyczące oferowanej pracy i wymagań wobec kandydatów:

Miejsce pracy: Warszawa.

Czas pracy: dwa dni w tygodniu w biurze ORA w Warszawie (Śródmieście) przez 8 godzin, pozostałe dni praca zdalna przy obsłudze kanałów informacyjnych Izby.

Rozpoczęcie pracy: 01 luty 2019 r.

Zakres obowiązków:

– przygotowywanie i redagowanie informacji prasowych, notek na stronę internetową i tekstów do Informatora Izby Adwokackiej w Warszawie;

– prowadzenie relacji z mediami;

– tworzenie oraz aktualizacja baz kontaktów;

– monitoring mediów;

– prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Twitter) wsparcie komunikacyjne w organizacji eventów;

– wsparcie przy organizacji wydarzeń organizowanych przez Okręgową Radę Adwokacką, Komisje przy ORA w Warszawie oraz Sekcje Praktyków Prawa;

Wymagania:

– doświadczenie w pracy przy projektach komunikacyjnych (praca w branży PR/ Marketing, prowadzenie projektów CSR);

– bardzo dobra znajomość języka polskiego, „lekkie pióro” (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pisaniu artykułów lub innych publikacji);

– umiejętność obsługi sprzętu fotograficznego i późniejszej obróbki zdjęć;

– bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

– rzetelność́ i zaangażowanie w realizację zadań́;

– samodzielność́, inicjatywa – proaktywne podejście do pracy;

-znajomość́ branży prawniczej i tematyki prawnej będzie dodatkowym atutem;

– angielski – dobra znajomość w mowie i piśmie;

Gwarantujemy:

– wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;

– możliwość́ rozwoju zawodowego;

– realizacja ciekawych i ambitnych projektów, w tym także kampanii społecznych i edukacyjnych;

– mile widziana własna działalność gospodarcza.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym, propozycją miesięcznego wynagrodzenia oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji na adres: rzecznik.prasowy@ora-warszawa.com.pl do końca dnia 16 stycznia 2019 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia przesyłane po tej dacie nie będą rozpatrywane.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do dnia 21 stycznia 2019 r. Komisja Konkursowa zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.