Ankieta – współpraca między przedstawicielami zawodów prawniczych a tłumaczami przysięgłymi w postępowaniu przygotowawczym i post. sądowych

Zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie!

Szanowni Państwo,

jestem studentem Lingwistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. W ramach specjalizacji związanej z tłumaczeniami sądowymi przeprowadzamy wraz z kolegami badanie dotyczące jakości współpracy między przedstawicielami zawodów prawniczych a tłumaczami przysięgłymi w postępowaniu przygotowawczym i post. sądowych. Wyniki badania zostaną poddane analizie i wejdą w skład monografii.

Czy zechcieliby Państwo pomóc w badaniu? Chodzi o przesłanie informacji o mojej prośbie członkom Izby, aby umożliwić im wypełnienie krótkiej ankiety, skierowanej zarówno do prawników, którzy mieli okazję współpracować z tłumaczami przysięgłymi, jak i tych, którzy nie mieli z nimi bezpośredniego kontaktu.

Ankieta jest dostępna pod tym linkiem: https://tlumacz.webankieta.pl/

Uprzejmie dziękuję.

Krzysztof Matyaszewski