Informacje na temat konferencji organizowanych przez Międzynarodową Unię Adwokatów (UIA)

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat konferencji organizowanych przez Międzynarodową Unię Adwokatów (UIA).

1. Pt. „Foreign Investment & Investment in Real Estate” która odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia 2019 r. w Sofii (Bułgaria)

1. Pt. “Mediation as Instrument of Modern Justice” która odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2019 r. w Bejrucie (Liban)
  2. Pt. “Crackdown on Transnational Crimes” która odbędzie się w dniach 17-18 maja 2019 r. w Port-au-Prince (Haiti)
  3. Pt. “Drafting International Contracts – Trumps and Traps” która odbędzie się w dniach 24-25 maja 2019 r. w Hamburgu (Niemcy)
  4. Pt. “The Death of a Transaction” która odbędzie się w dniach 30-31 maja 2019 r. w Londynie (Wielka Brytania)

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie: https://www.uianet.org/en/events

Adwokatom oraz aplikantom adwokackim należącym do Izby Warszawskiej przysługują zniżki na uczestnictwo w powołanych powyżej konferencjach.