Adwokacie, publikuj w  w Juriste International – czasopiśmie branżowym Union Internationale des Avocats

Union Internationale des Avocats (Międzynarodowe Stowarzyszenie Prawników – UIA) zachęca do publikowania artykułów w czasopiśmie Juriste International w języku angielskim, francuskim lub hiszpańskim, dotyczących tematyki  praw człowieka, ogólnej praktyki prawnej lub zawodu adwokata. UIA umożliwia również publikację reklam dotyczących projektów lub produktów dla czytelników, którego grono tworzą wpływowi i znani na całym świecie prawnicy.

UIA publikuje 3100 egzemplarzy magazynu Juriste International cztery razy w roku. Magazyn jest dystrybuowany do wielu kancelarii prawnych i stowarzyszeń branżowych na całym świecie. Juriste International jest cenionym źródłem informacji i stanowi forum do dyskusji w sprawach bezpośrednio związanych z bieżącymi sprawami prawnymi na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

W celu publikacji artykułu w Juriste International należy skontaktować się z przedstawicielem UIA – Anne-Marie Villain – avillain@uianet.org

UIA  – 20 rue Drouot – 75009 Par

Tel: +33 1 44 88 55 66

Faks: +33 1 44 88 55 77