Komunikat w związku z IX Karnawałowym Balem Aplikantów Adwokackich

W związku z wyjątkowym zainteresowaniem tegorocznym IX Karnawałowym Balem Aplikantów Adwokackich, który odbędzie się dn. 23 lutego br., Komitet Organizacyjny Balu informuje, że wpłynęło już ponad 600 zgłoszeń na Bal w cenie 165 zł z dofinansowaniem przyznanym przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie.  Pula miejsc z dofinansowaniem została już wyczerpana i tworzona jest lista rezerwowa.

Trwa obecnie weryfikacja wpłat i zwalniają się kolejne miejsca.  W związku z tym przyjmowane są zgłoszenia z listy rezerwowej i wysyłane są maile z danymi do przelewu. Osoby, które były na liście rezerwowej prosimy o sprawdzanie wiadomości w folderach spam. Na liście rezerwowej jest nadal ok. 50 aplikantów. Komitet Organizacyjny dokłada wszelkich starań, żeby mailowo informować o następnych przesunięciach na liście. Prosimy pamiętać, że tylko terminowe wpłaty oznaczają rezerwację biletu na Bal.

Zainteresowanych aplikantów wpisaniem na listę rezerwową prosimy nadal o wysyłanie formularzy zgłoszeniowych:

Tylko na tej podstawie może być tworzona lista oczekujących.

Weryfikacja potrwa jeszcze do ok. 22 stycznia br.  W przypadku gdy pula miejsca z dofinansowaniem zostanie wyczerpana Aplikanci adwokaccy z listy rezerwowej będą mogli nabyć bilety pełnopłatne lub zrezygnować ze zgłoszenia.

W puli biletów pełnopłatnych pozostało jeszcze ok. 100 miejsc.

Spodziewamy się, że w Balu weźmie udział rekordowa liczba ok. 950 gości, w tym także aplikanci z innych izb i także grono adwokatów.

Partnerem merytorycznym Balu jest Wydawnictwo CH Beck.

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie informuje także o możliwości sponsorowania tego wydarzenia przez kancelarie adwokackie oraz podmioty zewnętrzne.  Pakiety sponsorskie oferowane są w wysokości 5.000 zł brutto i obejmują podwójne zaproszenie na Bal o wartości 660 zł.  Szczegóły dotyczące sponsoringu zostaną podane w odrębnym komunikacie.