Porozumienie o współpracy ORA Warszawa i International Association of Young Lawyers podpisane

14 stycznia br. w siedzibie ORA w Warszawie podpisano porozumienie o współpracy między Okręgową Radą Adwokacką w Warszawie a International Association of Young Lawyers. W imieniu ORA Warszawa umowę podpisał dziekan adw. Mikolaj Pietrzak, w imieniu AIJA, wiceprezydent AIJA, Paola Fudakowska. Do odpisania umowy doszło dzięki zaangażowaniu członków Komisji Współpracy z Zagranicą Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Umowę podpisano w jubileuszowym roku 100-leci Izby Adwokackiej w Warszawie.

Przypomnijmy, iż International Association of Young Lawyers AIJA jest globalnym stowarzyszeniem zrzeszającym młodych prawników w wieku 45 lat i młodszym. Od 1962 AIJA zapewnia wyjątkowe międzynarodowe możliwości młodym prawnikom w zakresie networkingu, nauki i rozwoju. Aktualnie w Izbie Adwokackiej w Warszawie zawód adwokata wykonuje 4 995 adwokatów, z czego 4 116 adwokatów jest poniżej 45 roku życia.

Szczególne podziękowania za sfinalizowanie umowy, kierujemy na ręce następujących osób: Wojciech Bagiński, Paola Fudakowska, Giuseppe Marletta, Wiebe de Vries, Xavi Costa, Mikołaj Pietrzak, Anna Atanasow, Ludmiła Wołyńska, Anna Wojciechowska, Eva Wéinar, Anna Wyrzykowska, Justyna Szpara, Jerzy Sawicki, Piotr Przecherski Katarzyna Randzio-Sajkowska, Anna Kratiuk, Adrian Michalak, Marcelina Sosnowska-Rudnik.