Jubileuszowe rozgrywki w Turnieju Tenisowym o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie

Reprezentacja naszej Izby licznie wzięła udział w Jubileuszowych rozgrywkach Turnieju Tenisowego o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie, które odbyły się weekend dn. 8-9 czerwca na kortach klubu sportowego „Warszawianka”. Wysoki poziom gry i emocje godne rozgrywanego w tym samym czasie turnieju Roland Garros w Paryżu złożyły się na istną sportową ucztę, której nie zakłóciły nawet przelotne burze.

Zainteresowanie naszym turniejem nie słabnie i wciąż udaje nam się przyciągnąć kolejnych entuzjastów tenisa. Nowe twarze to zawsze gwarancja ciekawszych rozgrywek, a co za tym idzie – większych emocji – komentuje Przewodniczący Komisji ds. Integracji Środowiskowej i Pomocy Koleżeńskiej OIRP w Warszawie, mec. Tomasz Nawrot – W tym roku na turnieju pojawiła się m.in. liczna grupa aplikantów radcowskich i adwokackich co bardzo cieszy. Dali jasno do zrozumienia, że poziom gry na turnieju będzie nadal rósł wraz z prestiżem tenisowego Pucharu Dziekana OIRP w Warszawie – dodaje.

Gratulujemy naszej koleżance Izbowej adw. Marcie Sołtys- Matera zajęcia I miejsca w bardzo silnie obsadzonej kategorii Singiel Kobiet OPEN. W kategorii 36+ Mężczyzn srebrny medal w singlu i w deblu wywalczył adw. Dominik Latos, a w kategorii 50+ Mężczyzn w finale zagrał adw. Sławomir Leśniewski.