Zebraliśmy już 95,73 % potrzebnej kwoty! Walczymy o to, żeby Tomek, adwokat naszej izby, do nas wrócił …

Szanowni Państwo, ze smutkiem dzielimy się informacją o stanie zdrowia jednego z warszawskich adwokatów. Zachęcamy do wpłat na leczenie, które może uratować mu życie. Bardzo dziękujemy za ogromny odzew!

Adwokat Tomasz Kaszuba został wpisany na listę adwokatów w Warszawie w 2014 roku. Ma 34 lata i potrzebuje naszej pomocy.

Składamy ogromne podziękowania Izbie Adwokackiej we Wrocławiu za przekazanie środków. W imieniu Izby Adwokackiej w Warszawie, Fundacja Adwokatury Warszawskiej za zgodą Zarządu również podjęła decyzję o kontrybucji środków.

Niezależnie od wpłat za pośrednictwem Fundacji Siepomaga (https://www.siepomaga.pl/tomasz-kaszuba)  podajemy rachunek do indywidualnych wpłat na leczenie i rehabilitację adw. Tomasza Kaszuby. Wpłat można dokonywać  przez Fundacja „Światło”, Tytuł przelewu: Tomasz Kaszuba lub na leczenie Tomasza Kaszuby. Nr konta: 34124040091111000044909943.