I. Dzień Otwarty Aplikacji Adwokackiej za nami

13 lipca br. z inicjatywy Wicedziakn ORA w Warszawie adw. Katarzyny Gajowniczek-Pruszyńskiej odbył się I. Dzień Otwarty Aplikacji Adwokackiej. Zgromadziła on kilkadziesiąt osób zainteresowanych aplikacją adwokacką. Celem wydarzenia było dostarczanie najważniejszych, niezbędnych i praktycznych informacji na temat tego, na czym polega w praktyce przygotowanie do wykonywania zawody adwokat.

Była to wyjątkowa okazja dla studentów lub absolwentów prawa, aby w trakcie bezpośrednich spotkań porozmawiać z najważniejszymi osobami odpowiedzialnymi za przebieg aplikacji na temat roli patronatu, przebiegu aplikacji, samorządu aplikantów naszej izby i aktywności w ramach Sekcji Praktyków Prawa przy ORA w Warszawie.

Spotkanie prowadziły adw. Katarzyna Gajowniczek-Pruszyńska oraz adw. Dorota Kulińska – Kierownik Szkolenia Aplikantów w naszej izbie.

Pomysł spotkał się z ciepłym przyjęciem zainteresowanych osób.

Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia składamy serdeczne podziękowania!