Sprawy błędów medycznych – Sekcja Prawa Medycznego i Farmaceutycznego zaprasza

Sprawy błędów medycznych – szkolenie organizowane przez Sekcję Prawa Medycznego i Farmaceutycznego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez Sekcję Prawa Medycznego i Farmaceutycznego szkolenie, które będzie poświęcone postępowaniom w sprawach błędów medycznych.

DATA i MIEJSCE: 30.01.2019 r. (środa), godz. 16.00.-20.00. – sala im. Henryka Krajewskiego, w siedzibie ORA.

PLAN SZKOLENIA:

16.00-18.00 – Postępowanie karne w sprawach błędów medycznych – Zbigniew Busz, Prokurator Prokuratury Okręgowej delegowany do Prokuratury Regionalnej w Warszawie.

18.00-20.00 – Zadośćuczynienie, renta i związek przyczynowy w sprawach błędów medycznych. – Grzegorz Chmiel, Sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie.

Sekcja ubiega się o przyznanie adwokatom 4 pkt. szkoleniowych przez Komisję Doskonalenia Zawodowego, za udział w ww. szkoleniu.

W związku z ogromną frekwencją na poprzednim szkoleniu, którą aż miło było widzieć na sali do końca wykładów, uprzejmie prosimy o wysyłanie zgłoszeń udziału w szkoleniu do dnia 27 stycznia 2019 r., na adres adw. Joanny Lazer – Przewodniczącej Sekcji PMiF tj.:  sekcja.pmf@ora-warszawa.com.pl .

Zachęcamy też do przesyłania pytań do prelegentów wraz ze zgłoszeniem.