Informator Izby Adwokackiej w Warszawie

Izba Warszawska na XXXVI Mistrzostwach Narciarskich Adwokatury

Izba Warszawska już po raz trzeci zdobyła puchar w klasyfikacji izbowej w XXXVI Narciarskich Mistrzostwach Adwokatury zorganizowanych przez Naczelną Radę Adwokacką oraz  ORA Bielsko Biała w dn. 1-3 marca br. w Szczyrk Mountain Resort.  Izbowa reprezentacja odebrała puchar przy dźwiękach piosenki „Sen o Warszawie”, która od dawna stała się nieoficjalnym symbolem stolicy niezwykle lubianym przez inne regiony.

Drugie miejsce zajęła Izba Krakowska, a trzecie miejsce Izba Lubelska, stając razem z Warszawa stanęły na podium. W wydarzeniu udział wzięło ok. 200 uczestników, w tym ponad 50-osobowa grupa z naszej Izby.

O sukcesach indywidualnych, których było naprawdę wiele, napiszemy w następnym wydaniu Informatora. Jest się czym pochwalić, ponieważ przedstawiciele naszej Izby stawali na podium we wszystkich kategoriach sportowych: bieg płaski, slalom gigant, snowboard oraz puchar rodzinny. Czekamy na oficjalne wyniki i relację z Izby Bielskiej.