Apel o pilną aktualizację danych osobowych w Panelu Adwokata

Prezydium ORA w Warszawie apeluje do wszystkich Adwokatek, Adwokatów oraz Aplikantek i Aplikantów Adwokackich o zweryfikowanie aktualności swoich danych osobowych zawartych w Panelu Adwokata (dawny Extranet). Dokonywanie ich regularnej aktualizacji jest warunkiem skutecznej komunikacji samorządu z adwokatem, a w najbliższym czasie jednym z warunków skutecznego przeprowadzenia Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego naszej izby w formie zdalnej bądź półzdalnej.

Bardzo prosimy o weryfikację w szczególności adresów e-mail oraz numerów telefonów. W dobie pandemii komunikacja w formie elektronicznej staje się w sposób naturalny najważniejszą formą komunikacji. Poniżej krótka instrukcja w zakresie dokonywania aktualizacji danych osobowych.

Jednocześnie przypominamy, iż regularne aktualizowanie danych osobowych w zasobach samorządu jest obowiązkiem adwokata i przejawem jego odpowiedzialności za skuteczną komunikację z samorządem.

Z góry dziękujemy za odpowiedzialne potraktowanie niniejszego apelu!

adw. Tomasz Korczyński

Przewodniczący Komisji Informatyzacji przy ORA w Warszawie