Aplikantko, Aplikancie! – Cztery bloki ciekawych i przydatnych fakultatywnych szkoleń online dla Ciebie

Oprócz wiedzy prawniczej, chcemy, aby aplikant naszej izby po odbytej aplikacji posiadał umiejętności z obszaru autoprezentacji, wystąpień publicznych czy negocjacji czyli tzw. umiejętności miękkich. W celu nabycia tych kompetencji proponujemy dodatkowe szkolenia z tego obszaru. Tym razem w maju i czerwcu br. zapraszam na cztery bloki szkoleń fakultatywnych on-line dla aplikantów naszej izby, także z zakresu sygnalizowanego przez aplikantów prawa medycznego. Szkolenia prowadzą eksperci z uznanym dorobkiem zawodowym i naukowym – podkreśla adw. Katarzyna Gajowniczek-Pruszyńska- Wicedziekan ORA w Warszawie, odpowiedzialna za kształcenie aplikantów.

Zajęcia fakultatywne dla aplikantów obejmują cztery bloki zajęć. Dotyczą one wystąpień publicznych i prezentacji w tym umiejętności perswazji i przekonywania, nowych technologii w branży prawniczej, prawa medycznego oraz umiejętności „researchu” prawnego w ramach jednego z popularnych systemów informacji prawniczej.

– Szkolenia on line odbędą się w maju i czerwcu br. To dobry moment, aby wykorzystać narzędzia online do przeprowadzenia takich szkoleń. Zachęcam aplikantów i aplikantki do licznego udziału w szkoleniach. Decyduje kolejność zgłoszeń – mówi Dorota Kulińska – kierownik szkolenia warszawskich aplikantów.

Szkolenia poprowadzą uznani eksperci – dr Olgierd Annusewicz (blok pierwszy), Kamila Kurkowska (blok drugi), adw. Katarzyna Sałajczyk (blok trzeci), Michał Ponikowski (blok czwarty).

Poniżej znajdziecie Państwo linki do poszczególnych szkoleń oraz szczegółowe informacje o zgłoszeniach.

🖥🖥🖥 WEBINARIA LEX

👉👉👉 PRZYSZŁOŚĆ BRANŻY PRAWNICZEJ I NOWE TECHNOLOGIE