Specjalny panel informacyjny na www na czas pandemii – wszystkie informacje w jednym miejscu

Informujemy Państwa, iż na naszej stronie internetowej www.ora-warszawa.com.pl w specjalnym panelu informacyjnym mogą Państwo znaleźć wszystkie bieżące informacje dotyczące działalności samorządu w czasie epidemii.

Zakładka zawiera informacje na temat pomocy medykom, seniorom, adwokatom objętym kwarantanną, porady adwokatów dla osób indywidualnych i przedsiębiorców, rozporządzenia, działania i uchwały ORA w Warszawie.

Dwa zakładki panelu zasługują na szczególną uwagę – Adwokacka Tarcza dla przedsiębiorców i Adwokatura na czas epidemii – porady prawne. Obie z nich przygotowali członkowie naszej Izby.

Szczególne podziękowania składamy adw. dr Kamilowi Szmidowi wraz z zespołem Sekcji Praktyków Prawa za przygotowanie treści „Tarczy Adwokackiej dla przedsiębiorców” oraz adw. Grzegorzowi Kukowce za koordynowanie zespołem przegotowującym treść do elementu „Adwokatura na czas pandemii”.