IX Ogólnopolski Adwokacki Rajd Nordic Walking – 2020 rok

Już po raz dziewiąty Szczecińska Izba Adwokacka przy wsparciu Komisji Integracji Środowiskowej, Sportu, Turystyki i Wypoczynku Naczelnej Rady Adwokackiej organizuje Ogólnopolski Adwokacki Rajd Nordic Walking.

Impreza odbędzie się tradycyjnie w Kołobrzegu w dniach 24 – 26.09 2020 r.

Zakwaterowanie przewidziane jest w hotelu 5* Aquarius.

Organizatorzy przygotowują również szkolenie (szczegółowy ich zakres zostanie podany w późniejszym terminie), za które uczestnicy mogą uzyskać 12 pkt szkoleniowych. Liczba miejsc ograniczona.

Kosz pobytu wynosi 630 zł.

W tym roku zgłoszenie jest dwuetapowe:

1. w pierwszym należy zgłosić chęć udziału i wysyłać formularz na maila: RajdNordicWalking@gmail.com.

Liczba miejsc jest ograniczona do 80 pokojów, z których ponad połowa została już wykorzystana.

2. w drugim etapie, po uprzednim wysłaniu wcześniej formularza – w terminie 7-20 września 2020 należy wpłacić calą kwotę na rachunek hotelu (podany na formularzu) z dopiskiem „Rajd i szkolenie adwokackie w dniach 24.09-26.09.2020”.

Rajd-2020-zaproszenie

Formularz-zgłoszenie-Kołobrzeg-2020