Komunikat w sprawie ostatecznego terminu egzaminu adwokackiego 2020 roku

Poniżej publikujemy komunikat w sprawie ostatecznego terminu egzaminu adwokackiego 2020 roku. Zachęcamy do zapoznania się.

Komunikat w sprawie ostatecznego terminu egzaminu adwokackiego 2020 roku

Prezydium ORA w Warszawie informuje, iż Ministerstwo Sprawiedliwości potwierdziło już ostatecznie termin egzaminu adwokackiego w 2020 roku. Przypadnie on – zgodnie z zapowiedziami – w dniach od 23 do 26  czerwca 2020 roku.

W związku z licznymi i uzasadnionymi Państwa pytaniami dotyczącymi potwierdzenia ostatecznej lokalizacji egzaminu, informujemy, iż trwają obecnie intensywne rozmowy w tej sprawie z Ministerstwem Sprawiedliwości i po ich zakończeniu niezwłocznie poinformujemy Państwa o ostatecznej lokalizacji egzaminu adwokackiego.

Ostateczną decyzję o wyborze lokalizacji Prezydium ORA w Warszawie podejmie w oparciu o sugestie Przewodniczącej Komisji i Ministerstwa Sprawiedliwości.

Dalsze informacje związane z organizacją egzaminu adwokackiego będziemy przekazywać na bieżąco.

adw. Michał Fertak – rzecznik prasowy