Sekcja Siatkarska przy Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu zaprasza na cotygodniowe treningi

Sekcja Siatkarska przy Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu zaprasza na nasze cotygodniowe treningi.

Treningi odbywają się w każdy poniedziałek, w godz. 20-22 na hali sportowej Gimnazjum nr 48 przy ul. Deotymy 25/33 na Bemowie.

Pierwszy trening obędzie się dnia 3 lutego br (poniedziałek).

Serdecznie zapraszamy wszystkich siatkarzy i siatkarki z naszej Izby, a w szczególności mających doświadczenie siatkarskie, do wspólnych treningów. Celem treningów jest również przygotowanie do reprezentowania naszej Izby w imprezach sportowych dla prawników, w tym Spartakiady Prawników.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy.

adw. Monika Bieńkowska – Członek Komisji, kapitan Żeńskiej Drużyny Siatkarskiej,
e-mail: m.bienkowska@kancelariabienkowski.pl

adw. Piotr Warchoł – Członek Komisji, kapitan Męskiej Drużyny Siatkarskiej,