„Adwokat jako świadek” szkolenie Rzecznik Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Warszawie

Rzecznik Dyscyplinarny Izby Adwokackiej w Warszawie zaprasza wszystkich członków samorządów zawodów prawniczych na cykl szkoleń związanych z etyką wykonywania zawodu adwokata. Kolejnym tematem szkolenia będzie „ Adwokat jako świadek „.

Będzie to świetna okazja do przekazania głównych założeń ww. postępowań, celów oraz możliwych dróg ich prowadzenia i zakończenia. Wymiana doświadczeń związana z tymi postępowaniami a także pokazanie wielu punktów widzenia na tę tematykę w połączeniu z etyką wykonywania zawodu, na pewno będzie stanowiło ważne doświadczenie i wiedzę dla każdego adwokata. W szkoleniach na prawach słuchacza mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani tematyką etyki zawodowej w pracy profesjonalnych pełnomocników.

W przypadku dużego zainteresowania szkoleniami Rzecznik Dyscyplinarny zastrzega sobie limitację miejsc. Za udział w szkoleniu przewidziane są punkty doskonalenia zawodowego. Zapisy na szkolenie pod linkiem: https://evenea.pl/event/851120-3

Termin: 6 marca 2020 r. godz. 17:00. Miejsce: Okręgowa Rada Adwokacka, sala im. H. Krajewskiego. Zachęcamy do udziału w szkoleniach. adw. Krzysztof Stępiński Rzecznik Dyscyplinarny Izby Adwokackiej w Warszawie adw. Anna Mika-Kopeć Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Warszawie