Informacje w sprawie Zwyczajnego Zgromadzenia Izby – co, gdzie, kiedy?

Poniżej znajdą Państwo najważniejsze informacje w sprawie zwyczajnego Zgromadzenia Izby, które odbędzie się 13 maja br. (sobota) o godzinie 9.00 w Hali EXPO XXI mieszczącej się przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 (Hala nr H3).

• QR kod i biała opaska albo QR kod i legitymacja adwokacka – Każdy adwokat zobowiązany jest podczas rejestracji do pobrania identyfikatora z kodem QR. Przypominamy, iż QR kod jest wykorzystywany w głosowaniu elektronicznym. Dodatkowo, każdy otrzymuje białą opaskę umożliwiającą wstęp do hali H3. Warunkiem wejścia na Zgromadzenie jest posiadania QR kodu i białej opaski albo QR kodu i legitymacji adwokackiej. Powyższa procedura jest środkiem ostrożności, mającym na eliminację ryzyka wejścia na salę obrad osobom nieuprawnionym.
  • Kącik Malucha – Jesteśmy przekonani, że opiekunowie/opiekunki zapewnią Państw pociechom mile spędzony czas, podczas gdy rodzice będą uczestniczyć w Zgromadzeniu Izby. Przypominamy, iż posiłki dla dzieci rodzice zapewniają we własnym zakresie (Regulamin_Kaciku_Malucha)
  • Jak dojechać? – Informacje na stronie http://www.expoxxi.pl/kontakt#szybki-
  • Zwrot identyfikatorów  – Każdy adwokat zobowiązany jest do zwrotu identyfikatora przed ostatecznym opuszczeniem obrad. Przy wyjściu z głównego budynku  znajdować się będą dwa punkty zwrotu.

Apelujemy o liczny udział w Zgromadzeniu Izby. Odpowiedzialność za samorząd to zobowiązanie nas wszystkich.

Proponowany porządek

Uchwała zwołująca Zgomadzenie