Zwyczajne Zgromadzenie Izby już jutro – co, gdzie, kiedy?

Poniżej znajdą Państwo najważniejsze informacje w sprawie zwyczajnego Zgromadzenia Izby, które odbędzie się 13 maja br. (sobota) o godzinie 9.00 w Hali EXPO XXI mieszczącej się przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 (Hala nr H3). Rejestracja adwokatów i gości rozpoczyna się już o godzinie 8.00.

• QR kod + biała opaska albo legitymacja adwokacka – Każdy adwokat zobowiązany jest podczas rejestracji do pobrania identyfikatora z kodem QR. Przypominamy, iż QR kod jest wykorzystywany w głosowaniu elektronicznym. Dodatkowo, każdy otrzymuje białą opaskę umożliwiającą wstęp do hali H3. Warunkiem wejścia na Zgromadzenie jest posiadania białej opaski albo legitymacji adwokackiej. Powyższa procedura jest środkiem ostrożności, mającym na eliminację ryzyka wejścia na salę obrad osobom nieuprawnionym.
  • Kącik Malucha – Jesteśmy przekonani, że opiekunowie/opiekunki zapewnią Państw pociechom mile spędzony czas, podczas gdy rodzice będą uczestniczyć w Zgromadzeniu Izby. Przypominamy, iż posiłki dla dzieci rodzice zapewniają we własnym zakresie (Regulamin_Kaciku_Malucha)
  • Jak dojechać? – Informacje na stronie http://www.expoxxi.pl/kontakt#szybki-
  • Zwrot identyfikatorów  – Każdy adwokat zobowiązany jest do zwrotu identyfikatora przed ostatecznym opuszczeniem obrad. Przy wyjściu z głównego budynku  znajdować się będą dwa punkty zwrotu.
  • Parkowanie – uprzejmie informujemy, że kasy do opłacenia parkowania na terenie EXPO XXI znajdują się w Hali H2 – bezpośrednio przy szatni, Hali H4 (budynek po prawej stronie od wyjścia z Hali H2) i w parkingu podziemnym. Jest również możliwość dokonania opłaty za parkowanie przy wyjeździe. Informujemy, że opłata za parkowanie za 10 godzin lub więcej wynosi 30 zł, a godzina parkowania 3 zł.

Apelujemy o liczny udział w Zgromadzeniu Izby. Odpowiedzialność za samorząd to zobowiązanie nas wszystkich.

Proponowany porządek

Uchwała zwołująca Zgromadzenie

Informujemy jednocześnie, że w dniu 9 maja br. minął termin do składania projektów uchwał na Zgromadzenie Izby. W wczorajszym mailingu do Państwa zamieściliśmy wszystkie złożone w terminie projekty uchwał:

Projekty uchwał Prezydium ORA w Warszawie

Projekt uchwały finansowej adw. Andrzej Nogal

Projekty uchwał autor adw. Olga Zakrzewska

Dodatkowo rozesłaliśmy preliminarz budżetu ORA w Warszawie oraz uchwałę finansową (projekt) zaproponowaną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie.