Dedykowane bezpłatne szkolenie dla adwokatów Izby Warszawskiej z e-składki

I Oddział ZUS w Warszawie organizuje w dniu 28 listopada 2017 r. konsultacje oraz szkolenie z e-składki , w siedzibie I Oddziału ul. Senatorska 6/8 w sali konferencyjnej nr. 117 w godz. 9.00 – 11.00 (z możliwością wydłużenia czasu jej trwania w zależności od potrzeb).

W trakcie szkolenia omówione zostaną nowe regulacje w zakresie e-składki, które od 01 stycznia 2018 r. obowiązywać będą wszystkich przedsiębiorców.

Dodatkowo po szkoleniu proponujemy przeprowadzenie indywidualnych konsultacji tj. założenie i potwierdzenie własnego elektronicznego profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS PUE. Rejestracja na PUE pozwala m.in. na nieograniczony dostęp do danych zapisanych na indywidualnym koncie w ZUS oraz wyliczenie hipotetycznej emerytury w „kalkulatorze emerytalnym”.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na sali konferencyjnej (max. 60 osób) decyduje kolejnosć zgłoszeń.

Rejestracji prosimy dokonywać w Okręgowej Radzie Adwokackiej pod adresem mailowym: monika.kurzajewska@ora-warszawa.com.pl lub telefonicznie (22) 584 96 29.

Niezależnie od tego informujemy w załączeniu o bezpłatnych szkoleniach, które są prowadzone w miesiącach listopad-grudzień 2017 r., w siedzibie I Oddziału ZUS w Warszawie oraz w Inspektoratach Warszawa: Żoliborz i Ochota. Terminy szkoleń oraz placówki, gdzie odbywać się będą szkolenia zostały wskazane w załączniku.

Bezpłatne szkolenia w ZUS_harmonogram